• Gelin Saçı Aksesuarları

  by  • 16 Temmuz 2014 • Aksesuar • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

  Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

      Bir gelinin dört dörtlük görünmesi en büyük arzusudur. Gelinler görsel olarak hiçbir eksiğin olmasını kabul edemez ve istedikleri her şeyin yerine getirilmesini arzu ederler. Bu durumun gerçekleşmesi adına son derece kapsamlı düşünmek gerekmektedir. Sadece gelinlik seçmek ve buna uygun bir ayakkabı bulmakla iş bitmeyecektir. Bir gelinin en çok önem verdiği noktalardan birisi olan gelin saçının da istenilen şekilde görünmesi için saç stili kadar saç aksesuarlarının da önemli olduğu unutulmamalıdır. Bu bağlamda seçeceğiniz modelle uygun bir şekilde aksesuar da seçmeniz büyük önem taşımaktadır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Gelin saçı aksesuarları seçiminde ilk olarak saç modelinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer dağınık bir topuz istiyorsanız buna uygun bir saç aksesuarı da seçmeniz gerekecektir. Bu yüzden de sizlere ilk önerimiz taş işlemeli aksesuarlar olacaktır. Taş işlemeli aksesuarlar tam olarak istediğiniz dağınık topuz ile uyum sağlayacak ve ortaya çıkacak olan görüntünün herhangi bir tezatlık içermemesini beraberinde getirecektir. .fakat burada aksesuar seçiminde fazla büyük aksesuarlardan uzak durmanız noktasında uyarıda bulunmamız gerekiyor.

      Gelin saçı aksesuarları arasında belki de en güzeli ve en doğalı çiçeklerdir. Çiçekten yapılmış bir taç tam olarak istediğiniz görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu tarz aksesuarlar koyu renkli bayanlar için önerilmektedir. Bunun sebebi ise koyu renk saçlarda taçların daha belirgin bir şekilde gözüküyor olmasıdır.

   

  Güncel başlıklar:

  • aksesuarli acik gelin sac modelleri 2015
  • dağınık topuza taş aksesuar
  • gelin saç aksesuarı

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın