• 2013 babet modelleri

  by  • 25 Şubat 2013 • Babet • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Artık kış sezonunu yavaş yavaş geride bırakıyoruz. İlkbahar ve yaz modasına yaptığımız yolculukta, giyilebilecek babet modelleri tasarımlarını sizler için inceledik. Bayanlar en çok yaz sezonunda bu tasarımlara yoğunlaşıyor. Ayakkabı adına kendilerini rahat hissedebilecekleri tasarımları seçmeyi tercih ediyorlar. 2013 babet modelleri koleksiyonlarında da bu rahatlığı yaşayabileceğiniz çok fazla seçenek sizleri bekliyor. Her rengi ayrı bir şekilde ayakkabı dolaplarına ekleyen bayanlar, markaların bu reyonlarını gördükleri zaman, trend olan babet modelleri tasarımlarını seçiyor olacaklar.

  Yeni sezon için ben ideal olan her butiği sizler için seçtim. Özellikle her markanın mağazalarında ilgiyle karşılanan tasarımları sizler için hazırladım. Öncelikli olarak bu tasarımları hangi alanlarda tercih edeceğimize bir bakalım. Sizce 2013 babet koleksiyonları nerelerde giyilebilir? Mesela iş yerinde bu modelleri tercih edebilir misiniz? Bence bu sorunun cevabı kesinlik evet. Zaten birçok bayanda kurumsal alanda dahi bu modelleri tercih ediyorlar. Tabi bazı detaylara dikkat ederek seçimlerini yapıyorlar. Bu çizgi kurumsal bir yerde giyilebilecek babet ayakkabı modelleri ile eşdeğer. Yani çok açık ve gösterişi yüksek olan bir modeli tercih etmiyor, bunun yerine sade ve hoş görünen tasarımları tercih ediyorlar. Aslında iş yerinde bu modeller tercih edilebilir. Önemli olan detay koyu renkli tonlara yoğunlaşmaktır. Lacivert ve kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan babet butikleri, son derece iddialı diyebilirim. İş yerinde tercih edilebilecek iki renk arasında olan bu tasarımlar, parlak bir yüzey ile oluşturulmuş. Genellikle marka reyonlarında bu butiklere sıkça rastlayabilirsiniz. Babet modelleri tasarımlarını ilgi çekici kılan da zaten bu renk tonlarıdır. 

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Renk konusunda yapılacak seçimler en başta düşünülmelidir. Bu yüzden seçiminize karar vermeden önce kesin olarak alacağınız renge karar vermelisiniz. Önce bir dolabınızı karıştırın. En sık tercih ettiğiniz elbise modellerini veya pantolon tasarımlarına bir göz atın. Burada dikkat edilmesi gereken detay, giyeceğiniz modelin altına tercih edebileceğiniz tasarımları seçmekten geçiyor. Eğer kırmızı renkli bir elbiseniz ve bu elbisenin altına tercih edeceğiniz bir ayakkabı arıyorsanız, topuklu babet modelleri arasından iki renkli tasarımları seçebilirsiniz. Siyah ve kırmızı tonlarla oluşturulan modeller, hoş bir kombin için ideal olabilir. Bunun yanında yine kırmızı rengine yakın olan bir çanta tasarımı, sizi kusursuz gösterecektir. Aslında bu tür detaylara önem veren bayanlar, hoş bir görünümü her zaman için yakalayabilirler. Yazlık babet modelleri seçimlerinde de doğru kararı verebilirler.

  Bize sorulan en sık sorulardan biri de, bu tasarımları hangi mağazalardan nasıl bulabiliriz? sorusu oluyor. Hemen söyleyelim. Yine babet denildiği zaman iddialı olan her butiği ünlü markalar yansıtıyor. Fiyat aralığına bakmadan Derimod, Hotiç, Arow, Polaris, İnci markalarının mağazalarında en şık babet modelleri tasarımlarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda en yeni koleksiyonlarıyla da ilginizi çekecek çok fazla model olabilir. Bence fiyatı dikkate almayıp, dolabınıza kaliteli birkaç butiği ekleyin.

  Güncel başlıklar:

  • babet modelleri 2013
  • babet
  • babet ayakkabı modelleri 2013
  • elbise babet kombinleri
  • 2013 babet
  • 2013 babetler
  • babetler 2013
  • 2013 babet ayakkabı modelleri
  • bobet modelleri
  • 2013 babet modası

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın