• Kült Ayakkabı Modelleri 2014

  by  • 28 Haziran 2014 • Ayakkabı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Versace Kült Ayakkabı Modelleri

  Versace Kült Ayakkabı Modelleri

  Ayakkabı sektöründe bazı markalar ve modeller efsane niteliğine sahiptir. Bir nevi bayanlar tarafından tapılan bu modeller kült ayakkabılar olarak hafızalarda yer etmiştir. 70 ve 80’li yıllardan bu yana popülerliğini asla kaybetmeyen ayakkabı modelleri bulunuyor. Her daim bu modeller üzerinde ufak oynamalar yapılsa da temelde ve özünde aynı model kalıcı bir şekilde devam ediyor. Kült ayakkabı modelleri günümüzde de oldukça popüler modeller arasında yerini alıyor. Başarılı markalar tarafından üretilen bu modeller bayanlar tarafından oldukça beğeniliyor ve uzun yıllar boyunca da beğenilmeye devam edeceğe benziyor.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Kült ayakkabı modelleri 2014 senesinde karşımıza çok sayıda model sunuyor. Bunlar arasından en çok dikkat çekenler ise Versace markasına ait şeffaf topuklu kült ayakkabılardır. Platform topuk şeklindeki bu ayakkabılar görsel anlamda ciddi manada başarılı ürünler olarak kabul edilmektedir. Birçok ünlü bayanın düğünlerinde ve özel davetlere katılırken tercih ettiği bu modeller ayakkabı dünyasının gelmiş geçmiş en çok beğenilen modelleri arasında kendisine sağlam bir yer edinmiş durumdadır.

   Kült ayakkabı modelleri 2014 döneminin en popüler ürünlerinden bir tanesi de rugan ayakkabılardır. Asla eskimeyen görüntüsü, her sene popüler olan modeli ile 2014’te de bayanlardan tam not alan bu model resmi görüntüsü ile hafızalara kazınmış durumdadır. Özellikle iş yemekleri ya da iş hayatı için ideal bir seçim olarak kabul edilmektedir.

   

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın