• Sivri Burun Ayakkabı Modelleri 2014

  by  • 08 Ağustos 2014 • Ayakkabı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Sivri Burun Ayakkabı Modelleri 2014

  Sivri Burun Ayakkabı Modelleri 2014

    Ayakkabılar bayanların hayatında önemli bir yere sahiptir. Dışarı çıkarken, güzel bir kombini tamamlamak adına uyumlu ve şık bir ayakkabı seçebilmek son derece önemlidir. Özellikle de özel davetlere giderken giyilen abiyelerin altına seçeceğiniz ayakkabılara daha da bir özen göstermeniz gerekiyor. Görsel olarak son derece şık bir sonuç elde etmek istiyorsanız eğer abiyenizin çok güzel olması ya da çok kaliteli görünmesi yeterli olmayacaktır. Peki bu tarz bir kıyafeti nasıl bir ayakkabı ile kombinlemeniz doğru olacaktır? Bu sorunun tek cevabı vardır. O da sivri burunlu ayakkabılardır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Sivri burunlu ayakkabı modelleri 2014 döneminde oldukça zarif modellerden oluşmaktadır. Görsel olarak zarafetin ve kalitenin ön planda olduğu bu ayakkabılarda görselliği daha da arttırmak adına burun kısmında altın renginde metallerin monte edildiğini söylememiz mümkündür. Görsel olarak son derece başarılı sonuçların elde edilmesi ve çok daha iddialı bir görüntünün elde edilmesi mümkün olan bu altın renkli metal plakalı ayakkabıları sizlerinde çok beğeneceğine eminiz.

  Sivri burunlu ayakkabı modelleri 2014 döneminde içerdiği modeller bakımından farklılık gösteriyor. Bilekten bağlamalı modeller sayesinde narin bir görüntü elde etmek mümkün olabiliyor. Birçok bayanın bu bilekten bağlamalı modelleri beğendiğini ve hatta favori ürünleri arasında koyduğunu söylememiz mümkündür. Bunun yanı sıra taşlı modellere de bir göz atmanızda fayda olacaktır.

   

  Güncel başlıklar:

  • alberdota plakalı ayakkabı modelleri
  • sivri burun babet satın al
  • suet bordo metal burunlu ayakkabı modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın