• Yeni Sezon Dolce Vita Bot Modelleri

  by  • 17 Ocak 2014 • Bot • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Mevsimlerin değişikliği sadece hava şartlarını değil büyük ölçüde insanların kıyafet ihtiyaçlarını da değiştirmektedir. Soğuk havaların gelmesi kışlık kıyafetlerimizin ortaya çıkması demektir. Kışlık parçaların da belli başlı parçaları botlar ve montlardır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Başta ayaklarımızın ısınması oldukça önemlidir. Kış aylarında ısınmamız için önce ayaklarımızı ısıtmamız lazım.  Erkekler çok önemseme de hanımlar ayakları ısıtması yanında aynı zamanda botların hoş durmasını da isterler. Yeni sezon Dolce Vita bot modelleri de 2014 yılına capcanlı bir giriş yapmıştır.  Bu senenin modası olan bot modellerinden bahsetmek istiyorum. Geçen senelerde uzun modeller moda olsa da gördüğünüz gibi bu sene  çoğunlukla kısa botlar daha moda.  Kısa botlar üstünde ise karşımıza fazlasıyla gümüş metal detaylar çıkıyor. Bu seneye damgasını vuran bu moda yeni sezon Dolce vita bot modelleri üstünde de sıkça kullanılmış. Kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar bot modelleri için de düşünülmüş. Kışın rahat edebileceğiniz alçak topuklu botlarla hem rahat yürüyebilirsiniz hem de şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Kısa botlardan hoşlanmayan hanımlar için de yeni sezon Dolce Vita bot modellerinden uzun bot modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bot modellerinde en çok tercih edilen renkler yine siyah ve kahve tonları olacağa benziyor.  Bu tonları yine siyah ve kahve tonları ile kombin yapabilirsiniz.

  Kışında şıklığından vazgeçmeyen hanımların tercihi olan Dolce Vita bot modelleri tüm hanımların gözdesi olmayı başarmıştır. Bu güzel bot modellerini seçerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

   

  Güncel başlıklar:

  • dolce vita 2014 2015 bayan kışlık ayakkabı ve bot modelleri
  • Yeni sezon bot modeli

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın