• Yeni Trend Kepçe Çanta Modelleri

  by  • 18 Nisan 2014 • Çanta • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Yeni Yeni Trend Kepçe Çanta Modelleri

  Yeni Yeni Trend Kepçe Çanta Modelleri

  Kadınlar için en önemli eşyalardan birisidir çanta. Her kıyafette olmazsa olmaz parçalardan birisi olarak karşımıza çıkan çantalar, günümüzde çok hızlı bir şekilde değişkenlik göstermeye ve yeni modeller ile vitrinlerdeki yerini almaya da devam ediyor. Son dönemde iyiden iyiye adından söz ettirmeye başlayan ve sokak modasında sıklıkla karşılaşır hale geldiğimiz kepçe çanta modelleri 2014 senesinde de oldukça popüler parçalardan birisi olacağa benziyor.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Yeni trend kepçe çanta modelleri konusuna girmeden önce kepçe çantanın özelliklerine kısaca değinmek istiyoruz. Aslen 1932 yılına dayanan geçmişi ile çok eski bir model fakat günümüzde tekrardan popüler olmayı başaracak kadar işlevsel ve şık bir üründen bahsediyoruz. Uzun askısı sayesinde kullanıl kolaylığı sağlanırken, ip yardımıyla çantanın ağzı büzülerek kapatılabiliyor. Gelelin çantanın modellerine. En çok karşımıza çıkacak olan model kuşkusuz deri olanlardır. Siyah ve kahverengi tonlarındaki deri kepçe çantalar gerçekten şıklık için birebir diyebiliriz. Bunun yanı sıra altın renginin detaylarında kullanıldığı modellerinde oldukça güzel göründüğünü belirtmemiz gerekiyor.

  Yeni trend kepçe çanta modelleri arasında zımba detaylı modellere ayrıca dikkat etmenizi öneriyoruz. Zımba detayı son 2 yıldır modayı derinden sarsan bir detay v kepçe çanta konusunda da aktif olarak kullanılıyor. Zımba detayları ile iyiden iyiye gösterişli hale gelen ve ön plana çıkan kepçe çanta modelleri arasında sizinde hoşunuza gidecek bir model mutlaka bulacaksınız.

   

  Güncel başlıklar:

  • yeni trend çanta modelleri
  • yeni trend çantalar

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın