• Levis Ceket Modelleri 2014

  by  • 06 Mart 2014 • Ceket • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber yavaş yavaş dolaplarımızda ki ürünleri değiştirmeye başladık. Daha çok kışlık montların ve paltoların yerini ceketler ve bunun benzeri ürünler almaktadır. Ceket modelleri de kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır.  Daha gösterişli modeller ve spor modeller olarak. Her  bayanın zevki farklıdır. Fakat bazı ceket modelleri her zevke uymaktadır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Her ne kadar daha çok spor görünümlü modeller olsa da Levis ceket modelleri 2014 serisi aynı zaman da bir o kadar da iddialı ve gösterişli modellerdir. Genel anlamda spor ve rahat giyimi hedefleyen hanımların tercihi olan Levis her alanda başarılı olduğu gibi ceket konusunda da oldukça başarılı ürünler piyasaya sürmektedir. Bu yüzden de bu yazımızda Levis ceket modelleri 2014
  serisi arasından en göze çarpan modellerden bahsetmek istedik. Bu yıl için hanımlar oldukça şanslılar. Çünkü Levis ceket modelleri oldukça zarif ve hoş görünüme sahiptir. Levis ceket modellerini daha yakından tanıyacak olursak açık tondan koyu tona kadar kot ceket modelleri mevcuttur. Kot ceket modası bir kaç yıl içinde patlama yaşamıştır ve bu patlamanın etkileri hala devam etmektedir. Kot ceketlerde bu sene en çok dikkat çeken modeller ise kolsuz kot ceket modelleri olmaktadır. Ve bunun yanında birde renkli kot ceket modelleri oldukça iddialı modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Fermuarlı ve düğmeli modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

   

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın