• CİLT LEKELERİNE DOĞAL ÇÖZÜM

  by  • 20 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  kırmızı-sivilce-lekeleri-için-make-tarifi
  Ciltte; açık renkli lekeler, koyu renkli lekeler, kırmızı renkli lekeler, morumtırak lekeler, yaralarla birlikte oluşan lekeler gibi pek çok leke vardır. Öncelikle cildin rengini ne yapar, normal cilt rengi nasıl oluşur, bu gibi bir takım sorular kafamıza takmayı bırakıp cilt lekemizi nasıl giderceğimize çözüm bulalım.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Ben cilt lekelerin en çok yaşlada ilgisi olduğunu düşünüyorum aynı zamanda çok ilgilenilmediğini yanlış ürünler kullandığımızı düşünüyorum. Bu yuzden artık ürünlere de para verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kullandığımız bu ürünler malesef cilt lekelerimizi tedavi de etmiyor.

  Kırmızı lekelerin bir kısmı doğuştan olur, bir kısmı da sonradan oluşur. Mesela herhangi bir yaşta yıldızımsı olabilir insanın göz altında olup dikkat çeker, burun üzerinde, elin üzerinde, vücudun çeşitli yerlerinde oluşabilir. Herhangi bir yaşta olabilir, çocukluk çağında da erişkinlikte de olabilir, bunlar tehlikeli şeyler değildir ve tedavisi mümkündür. Her kremi uygulamamalı her gördüğümüzü doğal sanıp almamalıyız. Cilt lekelerimizi kendimiz evde tedavi etmeye çalışalım.
  Cilt lekeleri icin malzemeler:
  1 kaşık tuz
  1 kaşık sirke

  Hazırlanışı:
  1 kaşık tuzla bir kaşık sirkeyi bir kaba koyup iyice karıştırın daha sonra lekeli bölgeye dairesel hareketlerle uygulayıp durulayin haftada bir tekrar edin.

  Bir Cevap Yazın