• Dudak Maskesi

  by  • 07 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Yüzümüzü en çok ön plana çıkaran dudaklardır. Dudaklarımızı iyi kullanabilmemiz için bır takım peelingler uygulamalıyız. Makyaj yaptıgımızda rujumuzu daha iyi göstermek için dolgun dudaklara ihtiyacımız vardır. Özellikle erkeklerinde bayanlarda en çok dikkat ettiği şeylerden birisi dolgun dudaklardır.

  Özellikle kış aylarında dudaklarımızın çok çabuk kuruduğunu görüyoruz. Her akşam Dudaklarınızdaki ölü deriden arındırmak ve ordaki hücreleri hare­ketlendirmek için dişlerinizi fırçalamadan önce dudak koruyucu ruj sürüp,yumuşak bir şekilde ve dairesel hareketler­le dudaklarınızı da fırçalayın. Etkisini çok çabuk his­sedeceksiniz.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Buarada mutlaka su içmeye özen göstermelisiniz herşeyden önce vücudun kurumasında su içmek büyük etkendir. Ne yaparsak yapalım hangi maskeyi uygularsak uyguluyalım su içmezsek bir takım eksiklikler olur.Dudaklarımız için her akşam diş fırçasıyla bu peelingi uygulamanız ve evde yapacağınız krem sadece 15 dakikanızı alıcaktır. Bu sayede dudaklarınız hem dolgun olucak, hemde kuru dudaklardan kurtulucaksınız.

  Dudak Maskesi Tarifi:

  • 1 yumurta sarısı
  • 5gr yulaf

  Hazırlanışı:

  1 yumurta sarısı ve 5gr yulafı karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudak ve çevresine sürün. 15 dk bekletmeniz yeterli olucaktır. Arzu ederseniz yatmadan önce dudak koruyucu rujunuzu sürebilir yada herhangi bir kremle nemlendirip yatabilirsiniz.

  Bir Cevap Yazın