• Göz Altı Morluklarına Çözüm

  by  • 08 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Günümüzde son zamanlarda çok şikayetçi olduğumuz göz altı morluklarından kurtulmak malesef  kolay olmuyor. Göz altı morlukları ya da diğer adıyla göz altı halkaları her yaş gurubunda sık olarak görülen bir sorundur. Morlukların nedeni genetik olabileceği gibi:

  Bazı ilaçlar ,yorgunluk,stres,uykusuzluk,sigara kullanımı gibi bir çok nedenlerden ortaya çıkabiliyor…

  Özellikle yaşı ilerliyenler için göz altı morlukları malesef korkulu bir rüyadır. Bu durumda dikkat etmemiz gereken başlıca unsur dengeli ve düzenli beslenme tüm vücut için önemlidir. Bir o kadarda su içmek burdada büyük rol alıyor.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Bu unsurlara dikkat ederken kendi evimizde, para harcamadan ,zahmeti olmadan doğal bir şekilde kendi kendinize maskeler yapıp cildinizi ferahlatabilir göz altı morluklarının korkulu rüyanız olmasını engelliyebilirsiniz. Sizler için üç tane çok basit tarif hazırladım.Bu üç tarif çok fazla vaktinizi almıcaktır vede  kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyacaktır. (Sıklıkla Yapmaya Özen Göstermelisiniz)

  1- 

  GÖZ ALTI MORLUKLARI: 1 elmayı rendeleyip suyunu iyice süzdükten sonra yüze sürün. Daha sonra yıkayabilirsiniz ve nemlendirici kremle yüzünüzü dinlendirebilirsiniz.

  2-

  Göz Alti Morluklari İçin: Bir adet patatesi rendeleyip suyunu çıkartın. Bu suya batırdığınız bir parça pamukla göz çevrenizin her terine sürün 

  3-

  Göz Altı Morlukları İçin: Sallama çay poşetini gözlerinizin üstüne koymalısınız. Yarım saat kadar bekletip yüzünü yıkamanız yeterli olucaktır.

  Zahmeti olmuyan malzemesi basit olan iyi bir  tariftir. Erkeklerde bu kolay karışımı kullanabilir.

  Bir Cevap Yazın