• GÖZ ALTI ŞİŞLİKLERİ

  by  • 21 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  images (1)Gözaltı morlukları günümüzde hastaların sosyal yaşantısını, psikolojisini bozacak derecede önemli bir sorun haline gelmiştir.

  Göz altı morluğu tedavisi çeşitli olabilmektedir. Piyasada satılan göz altı kremleri, tonikler, bakım losyonları gibi pek çok ürün etki etmez ve genellikle bir fayda sağlamaz. Çünkü içerisinde birden çok katkı maddesi bulunduğu için ve içerisinde ne bulunduğunu bilmediğimiz için hiç bir faydası olmaz. Hem cebinizi iyi tutmak hemde kendinizi iyi hissetmeniz için basit yöntemleri ele almaya özen gösteriyoruz.

  Göz altı şişliklerinden kaçınmak malesef  kolay olmuyor ve bir kaç kere değil sıklıkla bu maskeleri uygulamalısınız.. Göz altı şişlikleri ve morlukları herkesin kabusu olduğuda bir gerçek.  Doğal yöntemlerle,hemde çok kolay malzemelerle ve hazırlanması kolay bir şekilde kendi maskenizi kendiniz yapın böylelikle içerisinde ne olduğunu, cildinize ne sürdüğünüzü bilin.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Bu sayede göz altı şişliklerinizi ve morluklarınızı tedavi etmenizi artık kolaylaştırın ve gün geçtikçe ilerlemesini önleyin.

   

  Ev yapımı göz altı maskeleleri:
  1-Gözalti Şislikleri İcin Malzemeler:

  1 tutam ıhlamur

  Hazırlanışı:

  1 tutam ıhlamuru demleyin sonra süzüp soğumaya bırakın 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınızda bekletin
  2-Göz Altındaki Morluk ve Şişlikler için Malzemeler:

  1 kaşık kahve

  1 yumurta

  Hazırlanışı:

  1 kaşık kahveyi ve 1 yumurta akını karıştırın gazlı bezin içersine serip göz etrafında 20dk bekletin.

  3- Göz Altı Şişlikleri İçin Malzemeler: 

  2 adet kullanılmış salllama çay poşeti

  Hazırlanışı: 

  Kullandığınız iki adet sallama çay poşetini sadece göz kapaklarınıza koyunn ve yarım saat bekletin. Hergün uygulamaya özen gösterirseniz sizi dinlenmiş göstercek ve yorgunluk ifadenizi yüzünüzden kaldıracaktır.

  Güncel başlıklar:

  • hardal sarısı elbıseler

  Bir Cevap Yazın