• karışık cilt bakımı için maske tarifleri

  by  • 12 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  tum-ciltler-icin-karisik-bakim-maske-tarifleriSizler için bir haftada kendinize kolay yöntemlerle doğal ürünlerle maske tarifleri hazırladım. Bu maske tarifleriyle 3 ayda kendinizi istediğiniz gibi görmenizi sağlıyabiliceksiniz.Hem lekelerinize iyi gelicek sabunlar, cildinizi kurutmuyan maskeleler,Çayla yapabilceğiniz tüm maskeler,sivilcelerinize nelerin iyi gelebilceğini, Cildinizi nasıl canlandırabilceğinizi, lekelerinizden kurtulabilceğinizi  yani her konu üzerinde dikkat edilmesi gereken bir takım şeyler vardır. Özellikle bayanların hiç bir derdinin bitmediği ise bir gerçek bayanların işi gerçekten zor diye düşünüyoruz ama  bundan sonra  bayanların işi gün geçtikçe kolaylaştırmak için kendilerini ihmal etmemeleri için kısa sürede hazırlanacak ve hiç bir bakımından geri kalmıcaksınız. Her dedinize bir çözüm olan bu maskeler nelerdir;

  1 kaşık havuç suyu, 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ve 1 salatalığın suyunu karıştırıp yüzünüze kompres yapın. Bu cildinizin besler ve nemlendirir kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. (Haftada üç gün yapın)

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Canlandırıcı Tonik: 250 gr. kaynar suda 2 poşey yeşil çayı demleyin. Karışımı süzün ve bu çayla cildinizi silin. (taze tüketin)

  Etkili ve basit bir Vücut Peelingi: 1 çorba kaşığı deniz tuzu 3 çorba kaşığı zeytinyağı karistirilarak Vücut iyice ovulur böylelikle vücudunuz daha prüzsüz ve daha canlı olucaktır. ( Haftada iki gün yapın)

  Onarıcı maske: 1 limonun suyu 3 çorba kaşığı bal 15 gr. Gliserin, karıştırılıp yüz de 15 dk beklettikten sonra durulanır ( Cildinizi onarır) ( haftada iki gün yapın)

  FUNDA ÇAYI Böbrekleri temizleyerek enfeksiyonları önler, zayıflatıcı etkiye sahiptir. ( Hergün tüketmeye özen göstermelisiniz) Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

  CEVİZ YAĞI; Kuru ciltlerde yumuşatıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Doğal nemlendiricidir. Saçlara bile bir çok faydası vardır saç diplerini besler kurumasını önler, saçlarınızın uzamasını sağlar, kırılmasını önler.

  KARABAŞ ÇAYI Bilhassa sinirsel baş ağrısı, uykusuzluk ve yüksek tansiyon gibi şikayetlerde de etkilidir. (Sıklıkla tüketmeye özen gösterin)

  Cilt lekelerine: Eşit ölcüde Kille limon suyunu karıştırıp maske haline getirin 20dk yüzünüzde bekletip soguk su ile yüzünüzü yıkayın. (Haftada iki gün)

  Ten rengini açan maske: 2y.k pirinç unu ve 4 y.k sütü macun haline getirip yüz de 20 dk beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın ( Haftada iki gün)

  Esmer şeker zeytinyağı ve balı karıştırın ve dudaklarınıza peeling olarak uygulayın ölü deriyi temizleyerek dolgunlaştırıcı etkisi vardır. (haftada üç gün kullanın)

  Sizler için paylaştığım bu kısa şeyleri yapmaya özen göstermelisiniz.

   

  Güncel başlıklar:

  • yıpranmış cilt nasıl düzelir
  • ÇAYIN GÜNÜMÜZDEKİ YERİ

  Bir Cevap Yazın