• Lekeler İçin Maske nasıl yapılmalıdır

  by  • 12 Kasım 2014 • Cilt Bakımı • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  cilt-lekeleriCiltteki renk değişimlerine cilt lekeleri adı verilir. Bu Cilt lekeleri deriden açık ve ya koyu gibi iki biçimde görülmektedir. Lekelerin nedenleri ise kişiden kişiye değişebilir,genetikte olabilir. Bazı bayanlarımız günümüzde yüzüne yada herhangi bir yerindeki lekesinin çözümünü lazerde arıyor fakat düzenli bakım yapılırsa bu lekeleri tamamen olmasada hafifletmek oldukça basittir.Unutmayalım ki lazerinde belli ölçüde zararları vardır o yüzden çözümü doğal yollarda aramamız gerekmektedir.

  Bu lekeler sadece kadınlarda değil erkeklerdede görülebilir bu yüzden sadece bayanları değil erkekleride ilgilendiren bir konudur. Bu yüzden görünüşüne sadece bayanlar değil cilt lekelerine erkeklerde dikkat etmelidir.Yüzümüzün ve cildimizin sağlıklı ve güzel olması için gereken önemi göstermeli ve gerekli bakımı yapmamız gerekir. Sizlerle hem vücudunuz için hemde yüzünüz için iki tane yapılması ve uygulanması kolay olan maske paylaşıcam. Evde kendiniz rahatlıkla bu maskeyi uyguluyabilirsiniz ama sıklıkla yapmaya özen göstermelisiniz. Mümkün olduğunca iki günde bir uygulanmalıdır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Malzemelerde oldukça basit ve her evde bulunan  malzemelerdir.

  Yüzdeki lekeleri gidermek icin malzemeler:

  1 yemek kaşığı yoğurt

  1 paket kabartma tozu

  YAPILIŞI:

  Bu ikisini iyice karistirip elinizle yada fırça yardımıyla yüze sürülüyor ve ovarak çıkarılıyor. Arzu edersenız yumusak hareketlerle o bölgeye yavas yavas masaj uygulayın. 

  Vücut lekeleri icin malzemeler:

  150 ml süt

  1salatalık

  YAPILIŞI:

  1salatalığı önce rendeleyin bu rendelediğiniz salata karışımını 2 saat bekletip süzün daha sonra 150 ml olan sütünüzle birbirine karıştırın ve bu sıvıyı yüzünüze uygulayıp 1saat bekletip durulayın.( Mümküse 2 saatte tutabilirsiniz doğal ürünler olduğu için fazlası cildinize zarar vermicektir. bu yüzden bekletebildiğiniz kadar bekletmenizi tavsiye ederim)(Sıklıkla yapmaya özen göstermeyi unutmatın. Mümkün olduğunca hafta da iki üç kere uygulayın)

  Güncel başlıklar:

  • vicut lekelerinden nasil kurtulurum

  Bir Cevap Yazın