• Nikah elbise modelleri 2013

  by  • 06 Mart 2013 • Elbise • 1 Comment

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Katıldığımız nikah törenlerinde tercih ettiğimiz elbise modelleri çoğu zaman yanlış seçimlerle sonlandırılabiliyor. Bu seçimleri doğru yapmak için birkaç detaya dikkat etmeli, ayrıcalıklı olan renkler arasından doğru olan trendlere yönelmeliyiz. Bunun içinde kombin olan renklerden doğru uyumu yakalarsak en iyi nikah elbise modelleri seçimini yapmış oluruz. Bu alanlarda modanız ne olursa olsun, spor bir tasarımın yanında daha çok klasik olan tasarımları tercih etmek son derece önemlidir. Rengi ne olursa olsun, seçimi yapacağınız 2013 elbise modelleri arasından klasik olan butikleri tercih etmelisiniz. Bu butikleri ve detaylı olarak tercih edeceğiniz kombin tasarımları sizlere bu yazımda sunuyor olacağım. Bunun yanında 2013 nikah elbise modelleri arasından şık renkleri de sizler için hazırladım.

  Trend modeller arasından giyimini şekillendiren bayanlar klasik modelleri sıkça tercih etmiyor. Onlar için her alanda spor ve iddialı tasarımlar ön planda oluyor. Ancak bunun bir hata olduğunu söylemek istiyorum. Kurumsal bir alanda klasik bir modele nasıl ki yoğunlaşıyorsanız, nikah elbisesi modelleri arasından da daha çok klasik tasarımları seçmelisiniz. Diz üstü modeller, klasik adı altında toplanabilecek modellerden diyebilirim. Bunun yanında uzun olan elbise modelleri de ilgi çekici görünüyor. Seçimi yapmadan önce, bu özel gün için tercih edebileceğiniz ayakkabı yada çanta tasarımını seçmelisiniz. Aynı şekilde nikah elbisesi tasarımlarının yanında tercih edilebilecek takı ve aksesuarları da düşünmeden elbise seçimine geçmeyin. Ancak bu şekilde doğru kombin tasarımları yapabilir, ideal olan renkler arasında seçtiğiniz nikah elbise tasarımını şık gösterebilirsiniz.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Ben her zaman için kırmızı rengine hayran kalmışımdır. Bu renk tonlarıyla oluşturulan modeller, her zaman için en iddialı olan modellerden. Seçimi yapmadan önce bu rengi üzerinizde denemelisiniz. Aynı şekilde denediğiniz mağazada uyum sağlayacak ayakkabılara da bir göz atın. 2013 nikah elbise modelleri olarak adlandırdığımız bu tasarımlara da şöyle bir göz atın. Modellerde her renk mevcut. Ancak kendi renginizi yansıtmak için daha çok karakterinizi de ön planda tutacağınız renk tonlarını seçmeyi ihmal etmeyin. 

  Bayanlar modawu.com sayfamızda inceledikleri modelleri nerelerde bulabileceklerini merak ediyorlar. Bu tasarımları daha çok ünlü alışveriş sitelerinden ve ünlü markaların mağazalarından bulabilirsiniz. Abiye elbise tasarımlarını andıran bu butikler yoğunlukla Asos markasına ait tasarımlardır. Ünlü olan alışveriş sitelerinde de buna benzer modeller ile karşılaşabilirsiniz. Mesela ilk etapta dikkat çeken Adil Işık, Bershka, Zara, Mango, Koton markalarının tasarımlarına göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanında en trend nikah elbiselerini Trendyol, Markafoni, Morhipo, Modagram alışveriş sitelerinde de inceleyebilirsiniz. Her zaman için kombin yapmaya özen gösterin. Unutmayın ki, kombin tasarımlar sadece günlük giyim için değil, 2013 nikah elbiseleri arasından da yapılabilir.

  Güncel başlıklar:

  • nikah elbiseleri
  • nikah kiyafetleri
  • nıkah elbısesı
  • nikah elbisesi modelleri
  • nikah kiyafeti
  • nikah için elbise
  • klasik elbise modelleri
  • nikah elbiseleri 2013
  • nikah için elbise modelleri
  • nikah elbise

  Hakkında

  One Response to Nikah elbise modelleri 2013

  1. Gül
   30 Mart 2013 at 22:27

   Size nasıl ulaşabilirm ?

  Bir Cevap Yazın