• Desenli Etek Modelleri 2014

  by  • 07 Eylül 2014 • Etek • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Yüksek Bel Desenli Etek Modelleri

  Etekler bayanların asla ama asla vazgeçemedikler ve vazgeçemeyecekleri kıyafetler arasında belki den sağlam yere sahip olan ürünlerden bir tanesidir. Her bayan uygun ortamda etek giymek ister ve eteğin de kendilerini fazlasıyla yakıştığını düşünürler. Böyle düşünüyor olmaları çok haklı bir durum çünkü etekler gerçekten bayanlara fazlasıyla yakışıyor. Hal böyle olunca da hem etek modellerinin alternatifli bir şekilde piyasaya çıkartılması hem de her ürüne belli oran bir ilginin gösteriliyor olması gibi zincirleme etkilerden söz edilebiliyor. Son dönemde ise desenli eteklerin alternatif ürünlere nazaran biraz daha göz önünde olduklarını söyleyebiliriz.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Desenli etek modelleri 2014 senesi içinde ciddi manada başarılı ürünleri göreceğimizi söyleyebiliriz. Çok farklı tarzlarda dahi ürünleri bulabileceksiniz ve bu durumun hoşunuza gideceğini söyleyebiliriz. Desenli etekler içerisinde en fazla dikkat çeken ürünlerden bir tanesi olarak etnik desenli etekleri söyleyebiliriz. Etnik desen detayları eteğe farklı bir hava katıyor ve açıkçası doğru kombin içerisine dahil edilmesi halinde hayallerinizde dahi düşünemeyeceğiniz kadar şık bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

  Desenli etek modelleri 2014 yılında yaz mevsiminde daha çok çiçek motiflerinin hakimiyeti altındaydı fakat son dönemde bunun değişeceğini ön görüyoruz. Yeni yıldızın ise puantiyeli etek modelleri olacağını düşünüyoruz. Birbiri ile çok zır olan beyaz ve siyah gibi renklerin bir arada kullanılması ile birlikte başarılı sonuçlar ortaya çıkacağa benziyor .

   

  Güncel başlıklar:

  • bu yılın etek modası
  • guel desenli etek modelleri
  • modawu etek

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın