• Moda gelinlik modelleri 2013

  by  • 17 Mayıs 2013 • Moda Gelinlik • 1 Comment

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Bayanlar genel olarak internette geçirdikleri zamanın yüzde 30’unu sosyal ağda harcarken,  yüzde 20’lik bölümünü de moda gelinlik modelleri ve en ideal olan gelinlik tasarımlarını arayarak geçiriyorlar. Onlar gelin adayı olsun yada olmasın hiç fark etmez. Evlilik dönemini geçirseler dahi her sezon en moda gelinlik modellerini aramaktan vazgeçmiyorlar. Bu arayışa bir alternatif sunmak için, butiklerde ilgiyle karşılanan her modeli sizler için hazırlamaya çalıştık. Sadece Türkiye mağazalarını değil, Avrupa’da ünlü olan tüm gelinlik modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız. Paris, Londra, Roma şehirlerinde sıkça takip edilen 2013 gelinlik modasını özel görsel resimlerle hazırlamaya çalıştık. Biraz bu görselleri, biraz da yeni gelin adaylarına tavsiyelerimizi sunacağız.

  Her sezon olduğu gibi bu sezonda moda gelinlikler seçimi en zor olan türden oluyor. Ünlü sayfaları açtığınız zaman butiklerde bu modeller arasında seçim yapmak oldukça zor oluyor. Hele ki düğün arifesinde olan gelinler, bu modeller için doğru kararlar veremeyebiliyor. Aslında yıllardır hayalini kurdukları o gelinliği en başta düşünmüşler, tercihlerini yapmışlardı. Her gelinin başına geldiği gibi, önceden hayalini kurduğu modeli değil de yeni moda da tercih edilen tasarımlara yöneldi. Peki yeni moda gelinlik modelleri nelerdir? Aslında bana sorarsanız her zaman için klasiktir. Siz kendi modanızı ancak belirlediğiniz kararlara göre yapabilirsiniz. Bu nedenle doğru kararı da ancak ve ancak geçmiş butiklere göz atarak yapabilirsiniz.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Yeni sezonda moda gelinlik modelleri 2013 koleksiyonlarıyla özel olarak hazırlanıyor. Bunlar Fransız gelinlik modelleri, kalp yaka gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri üzerine kurulmuş. Bayanlar bu tasarımları daha sık tercih ediyorlar. Markalar da moda evlerinde daha çok bu tarz 2013 gelinlik modellerini tercih ediyorlar. Tasarımlarında bu modellerden alıntılar çok fazla var. Siz de seçiminizi yaparken daha çok bu butikleri göz ardı etmeden yapın. Benim tercihim, her zaman için kendinizi rahat hissedebileceğiniz butikler üzerine olanıdır. Bu butikler yürüyüşünüzü ve doğru kararlarınızı etkilememeli. Moda gelinlik modeli bence bu şekilde seçilir. En önce kendi modanızı düşünerek, ideal olan modeli seçebilirsiniz. Ben tavsiye vermek açısından en şık gelinlik modellerini resimlerle hazırladım. Buradan da tasarımları inceleyebilirsiniz.

  Güncel başlıklar:

  • moda
  • moda gelinlik modelleri
  • parsisgelinlik
  • en moda gelinlik
  • MODA GELİNLİK

  Hakkında

  One Response to Moda gelinlik modelleri 2013

  1. vildan genç
   12 Temmuz 2013 at 15:21

   gelinlik modelleri çok güzel teşekkürler

  Bir Cevap Yazın