• 2014 Güneş Gözlüğü Modelleri

  by  • 03 Nisan 2014 • Güneş Gözlüğü • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

                             

       

  Aynalı Güneş Gözlüğü Modelleri

  Aynalı Güneş Gözlüğü Modelleri

       2014 Güneş Gözlüğü Modelleri

        Havalar ısınıyor ve güneş iyiden iyiye yüzünü göstermeye başladı son dönemlerde. İşte tam olarak bu günlerde gözlük modasının da tekrardan hayatımıza girdiğini söyleyebiliriz. Bir kaç hafta öncesine kadar gözlük ile dışarı çıkan kimseyi göremezken şuan dışarıda pek çok bayanın gözlükler ile dolaşmaya başladığına şahit oluyoruz. Bu noktada gözlüklerle ilgili olarak bazı önerilerde bulunmanın yerinde olacağını düşünüyorum ve yeni sezon için sizlere tüyolardan bahsedeceğim.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  2014 güneş gözlüğü modelleri arasında bu sezon en çok dikkat çeken model kuşkusuz kedi gözü olarak tabir edilen model

  ler olacak. Şekli itibari ile kedi gözüne benzediği için bu isimle anılan gözlük modeli, karakteristik bir çizgisi ve yapısı olan gözlükler bu sezon en popüler model olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra renkli camı olan oval çerçeveli gözlüklerde bir hayli moda olacağa benziyor. Bu tarz parlak camlı gözlüklerin son derece etkileyici ve çekici bir görüntüsü olduğunu belirterek, bu modellere mutlaka göz atılması gerektiğini belirtmek istiyoruz.

  2014 güneş gözlüğü modelleri kamuflaj desenli modellere de bu sene büyük rağbet olacağını belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra renkli çerçeveli gözlükler, sıra dışı modeller arayanlar için ideal bir tercih olacaktır. Sarı, beyaz, açık mavi gibi farklı renklerde kullanılan modeller son derece güzel ve şık bir görüntü vermektedir.

  Güncel başlıklar:

  • 2014 en moda guneş gozluklerı
  • bu yılın güneş gözlük modelleri
  • en moda güneş gözlüğü 2014

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın