• Cildinize göre doğru ruj seçimi

  by  • 10 Şubat 2013 • Güzellik • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Güzellik bayanların moda’dan da öte takip ettiği kategoriler arasında yerini aldı. Güzelliğin başlıca unsurlarından olan makyaj da şu sıralarda birçok modacının uyumlu kombineleriyle ön plana çıkıyor. Bir bayanın güzelliğini ortaya çıkardığı en önemli makyaj detayı da rujlar oluyor. Giyilen elbiseye göre kombin dahi yapılan ruj seçimlerine doğru bir karar verebilmek için birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz.

  Doğru ruj seçimi nasıl yapılır?

  Aslında doğru olan bu seçimi elbise veya o an görünmek istediğiniz gibi değil, daha çok cildinize göre seçimler yapmalısınız. Aslında biraz da cildinizin rengiyle de alakalı bir durum bu.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Cildiniz açık renk tonlarında ise seçimi kırmızı ve açık pembe tonlarla yapabilirsiniz. Uzun yıllardan beri bayanlar bu iki rengi çok sık tercih ediyorlar. Aslında bu iki renk biraz da iddialı bir görünümün renkleri gibi. Özel bir gecede dört dörtlük tasarımları ve hoş kombin elbiselerinizi özenle seçtiniz. Yani iddialı görünüyorsunuz. Bunun yanında sade bir ruj seçtiğiniz zaman, giyime verdiğiniz önemle makyaja verdiğiniz önemi eşit tutmadığınızı gösterir.

  Cildiniz altın boronz tonlarına yakınsa yine pembe tonları ve kahverengi renklerle oluşturulan rujları seçebilirsiniz. Makyaj konusunda cesaretli olduğunuz sürece övgüler alırsınız. Bu yüzden biraz farklı görünmeye özen gösterin.

  Eğer esmer ve koyu cilt tonunuz varsa altın, kahverengi, kiraz kırmızısı, çikolata rengi rujlar ideal olacaktır. Biraz fazla alternatif gibi oldu ama genellikle birçok esmer bayanın tercihi bu yönde oluyor.

  2013 modasında en sık tercih edilen ve ön planda olan ruj renkleri söylediğimiz bu renk tonlarından ibaret. Bayanların ruj kısmında genel olarak birkaç sıkıntısından da burada bahsetmek istiyorum. Ünlü bir markanın ruj tasarımlarını tercih etmesine karşılık, birçok bayan mankenlerde gördükleri dudaklara erişemediklerini söylüyorlar.

  Güncel başlıklar:

  • ruj renkleri
  • kiraz rengi ruj
  • cilde göre ruj

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın