• 2014 Yeni Sezon Duffy Bayan Kazak Modelleri

  by  • 01 Şubat 2014 • Kazak • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

                       2014 Yeni Sezon Duffy Bayan Kazak Modelleri

        Bayan giyim konusunda bir çok firma ve marka lider olmak yolunda ilerlerken, bayanlar arasında genel kabul görmüş ve benimsenmiş firmalara baktığımızda ise Duffy’nin bir adım önde olduğunu görebiliyoruz. Özellikle kazak ve triko konusunda sektörün lider markası haline gelen Duffy, sokak modasının belirleyici firması konumuna yerleşmiş durumda.

  2014 yeni sezon Duffy bayan kazak modelleri soğuk havaların iyiden iyiye kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde, kazaklar bayanlar için vazgeçilmez kıyafet konumundadır. Kazaklar hem işlevsel yani sıcak tutma özelliğine sahipken, hem de eğer doğru modeller tercih edilirse oldukça şık bir görünüm elde etmek adına yararlı olabiliyorlar. Duffy markasının 2014 yılı için çıkarttığı kazaklar arasında en çok göze çarpan model ise boğazlı kazaklar. Oldukça zarif ve şık olan boğazlı kazaklar soğuktan korunmak adına da en büyük yardımcınız olacaktır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  2014 yeni sezon Duffy bayan kazak modelleri arasında genel itibariyle açık renklerin hakim olduğunu söylemek hiçte yanlış olmayacaktır. Beyaz, krem ve duman rengi modeller en çok kullanılan ürünler arasında. Ayrıca kazaklar içinde en çok tercih edilecek model olarak örgü kazakların varlığı herkesi sevindiriyordur. Örgü modeller oldukça şık bir görünüme sahip ve her türlü kıyafet ile kombin etmek son derece basit gözüküyor. Tabi ki sadece açık renkler değil, yeri geldiğinde siyah yada lacivert gibi koyu tonlarda da kazak bulabilmek mümkün. Yani Duffy 2014 yılı için çıkarttığı kazaklar herkesin ihtiyacına yöneliktir diyebiliyoruz.

  Güncel başlıklar:

  • mango yeni sezon kazaklar
  • dufy kazak
  • dufy kadin kazak

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın