• 2014 Bahar Modası

  by  • 05 Nisan 2014 • Moda • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

                         

  2014 Bahar Modası

  2014 Bahar Modası

                           

   2014 Bahar Modası

        Havalar yavaştan ısınmaya başladı hatta dışarı çıkarken artık tişört ve askılıları giyebilir hale gelmiş bulunuyoruz. Bunun bir sonucu olarak bahar aylarının modasının da çok kısa bir süre sonra sokaklarda görüleceğini anlayabiliriz. Bir çok bayan bahar aylarının yaklaşması ile sıcak havalara ayak uyduracak tarzda kıyafetlerini hazırlamaya yani bahar modasına ayak uydurma çalışmalarına başlamış durumda. Bahar ayları sıcaklığın yükseldiği bu yüzden de gün içerisinde hem rahat hareket edebileceğiniz hem de sıcak yüzünden sizi terletmeyecek ürünlerin tercih edilmesinin son derece büyük önem arz ettiğini belirtmeliyiz.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

   2014 bahar modası konusunda öncelikle olarak ciddi anlamda cıvıl cıvıl bir dönemin bizleri beklediğini söyleyebilirim. Bahar havasının o kanı kaynatan insana moral veren havasını, elbiselerde ve modanın genelinde görmek mümkün olacak. Bahar modası ile ilgili olarak ilk söylememiz gereken şey bol, uzun ve puantiyeli etekler olacaktır. Bu etekler hem serin hissetmenizi hem de rahat hareket etmenize olanak sağlayacaktır. Bu yüzden bahar modasının anahtar ürünlerinden birisi olarak göze çarpıyor.

  2014 bahar modası diğer aktörleri ise geneli kısa boylu olmak şartıyla kot elbiseler, açık tonlarda elbiseler, etnik desenlerle süslenmiş elbiselerdir diyebiliriz. Bu tarz kısa etekli elbiseler ile hem çekici bir görüntü elde ederken hem de sıcaklardan minimum oranda etkilenmiş olacaksınız. Bunların haricinde klasik pantolonlar, bluzlar, iki renkli pantolonlar gibi seçeneklerinizin bulunduğunu da unutmamalısınız.

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın