• 2014 İlkbahar Moda Renkleri

  by  • 04 Nisan 2014 • Moda • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

                       

             

  2014 İlkbahar Moda Renkleri

  2014 İlkbahar Moda Renkleri

  2014 İlkbahar Moda Renkleri

  Bahar aylarının giderek yaklaşmasıyla birlikte bayanların hazırlıkları da başlamış durumda. İlkbahar döneminde giyilecek kıyafetlerin şimdiden belirlenmeye başlanmış durumda. En azından bir fikir elde edebilmek adına bayanlar bir çok yeren bilgi almaya çalışıyor. Bununla birlikte ilkbahar kıyafetleri belirlenirken ilk kriter her zaman için renk olacaktır. İlk iş olarak doğru rengi belirlemeniz ve bununla birlikte doğru model tercihlerinde bulunmanız, ilkbahar aylarında şık bir bayan olabilmek adına doğru tercihler olacaktır. Bunun yanı sıra bahar aylarında genel kanıda olduğu gibi size vereceğimiz ilk tüyomuz açık renkler olacak. Sıcak havalarda her daim açık renkli ürünleri tercih etmenizde fayda olacaktır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  2014 ilkbahar moda renkleri arasında ilk olarak bilmeniz gerekenler, beyaz ürünlerin fazla abartmamak olmalıdır. Beyaz her dönemde popüler renklerden birisidir, evet ama bu sene biraz daha dikkat edilmesi gerekiyor bu konuya. Fazlasıyla beyaz kullanılarak hazırlanmış bir kombin düşündüğünüz gibi hoş durmayacaktır.  Gelelim trend renklerin hangileri olduğu konusuna. Bu sezon için en popüler renkler arasında açık sarı bulunuyor. Açık sarı renkteki modeller eğer güzel bir kesim ile birleştirilirse son derece güzel bir görüntü elde etmek mümkün hale geliyor.

  2014 ilkbahar moda renkleri arasında açık pembe, krem, açık mavi gibi renklerinde bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor. V yakalı modellerin bu renkler ile çok şık ve zarif durduğunu ayrıca göğüs dekolteli ürünleri tercih etmek isteyenlerinde biraz daha koyu tonlara yönelmesi gerektiğini vurgulamamız gerekiyor.

  Güncel başlıklar:

  • 2014 moda ve yorumlar
  • 2014 sonbahar modo renkleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın