• Collezione Etek Modelleri 2014

  by  • 03 Mart 2014 • Etek, Moda • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

                                     Collezione Etek Modelleri 2014

        Yaz aylarına giderek yaklaşmakta olduğumuz şu günlerde, bayanların büyük çoğunluğu yaz için hazırlıklarına başlamış bulunuyorlar.Yaz dendiğinde akla gelen ilk kıyafette etek olduğuna göre, hazırlıklar daha çok bu yönde yapılıyor diyebiliriz. İşte bu noktada sizlere çok büyük yardımı dokunacak olan Collezione etek modasını belirleyeceği bir sezonu daha yaşıyoruz diyebiliriz. Markaya ait birbirinden güzel etekler, sokak modasının belirlenmesinde etkin rol oynayacağa benziyor. Bu yüzden sizlerde fazla geç olmadan bu etekler hakkında detaylı bilgi sahibi olmalı, dolabınızda bu eteklere yer açmalısınız.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Collezione etek modelleri 2014 sezonunda bir inceleme yaptığınızda her tarzdan eteğin rahatlıkla bulanabileceği bir sezon olacağa benziyor diyebiliriz. Klasik tarzdan süper minilere kadar bir çok tarzda etek modeli Collezione tarafından piyasaya sürülmeye başlamış durumda. Renk olarak ise su yeşili, nar çiçeği kırmızısı, gece mavisi gibi zarif renkler göze çarpıyor. Kısacası hem renk hem de modelleri ile bir hayli iddialı şekilde sezona giriş yapabilirsiniz.

  Collezione etek modelleri 2014 yılında daha çok keten ve kot kumaşlardan üretilmiştir dersek yanlış söylememiş oluruz. Özellikle kot etekler bir hayli şık bir görüntü için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bunun haricinde keten eteklerinde kendine has havası sayesinde bu sezon sıklıkla karşımıza çıkacak olan modellerden birisidir.

  Güncel başlıklar:

  • collezione etek modelleri 2014
  • collezione kot etek modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın