• İpekyol Şal Modelleri 2014

  by  • 10 Mayıs 2014 • Moda • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Yeşil Detaylı İpekyol Şal Modelleri

  Yeşil Detaylı İpekyol Şal Modelleri

  Bayanlar için tam anlamıyla şık olabilmek adına aksesuarların önemi bir hayli yüksektir. Aksesuarları tam olarak uyumlu seçmeyen ya da aksesuar kullanmayan bayanların, şıklık konusunda her daim bir eksikliği olacaktır. Günümüzde ise bayanlar tarafından kullanılan çok sayıda aksesuardan bahsetmek mümkün. Bunlar arasında şallar hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir olması sebebiyle en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerini alıyor. Bunun yanı sıra hem işlevsel yani soğuktan koruyucu özelliği ile kullanılıyor olması hem de sadece dekoratif amaçlarla kullanılması şallara iyiden iyiye farklılık kazandırmaktadır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  İpekyol şal modelleri 2014 içinde yer alan modellere göz gezdirdiğinizde daha çok açık tonlarda ürünlerin olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi ise yaz aylarında sıcak havalarla birlikte koyu tonların sıcağı kendine çekecek olması ve zaten yeteri kadar sıcak olan günlerde iyice bunalmanız anlamına gelecektir. Bu yüzden de şallar daha çok açık renklerde üretilmeye özen gösterilmiş diyebiliriz. Açık tonlu şallar arasında en çok çiçek motifli olanların dikkat çektiğimi söylemekte mümkün görünüyor. Bunun yanı sıra asimetrik desenli modellerin de modern görüntüleri ile bu sene içerisinde en çok ilgiyi çekecek modeller arasında olduğunu söylemek mümkün.

  İpekyol şal modelleri 2014 yılı içinde koyu tonları sevenler içinde modeller olduğunu belirtmeliyiz. Koyu tonlar arasında en çok dikkat çeken renk ise kuşkusuz kırmızı ve gece mavisidir.

   

  Güncel başlıklar:

  • ipekyol şal
  • kuru kafa desenli şal
  • kuru kafalı şal modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın