• Mango 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyon Fotoğrafları

  by  • 28 Temmuz 2014 • Moda, Ünlülerin Modası • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Trend Mango 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyon Fotoğrafları

  Trend Mango 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyon Fotoğrafları

  Bayan giyimin son dönemdeki parlayan yıldızı olan Mango, hem uygun fiyatları hem de başarılı ürünleri ile bayanların kalbini fethetmekte fazla zorlanmadı. Uzun bir süreden beri bayanların alışveriş sırasında ilk olarak baktıkları marka haline gelen Mango, kaliteli işlerin altına imza atmaya 2014 yılında da devam ediyor. Bu sene ilkbahar ve yaz ayları için piyasaya çıkartılan kombinlerle oldukça geniş bir kitle tarafından beğenilen marka her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Yaz aylarında da sokak modasının önemli figürlerinden ve belirleyicilerinden bir tanesi olacağını söylemek yerinde olacaktır.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Mango 2014 ilkbahar / yaz koleksiyon fotoğrafları arasında en çok dikkat çekenler çiçek desenli modellerdir. İsterseniz bu çiçek desenlerini bir gömlekte kullanarak altında da açık tonlarda hatta en ideal olarak beyaz renkte bir pantolon ya da etek ile güzel bir kombin yapabilirsiniz. Mangonun ilkbahar ve yaz ayları için dizayn ettiği koleksiyonlarda da bu tarz modelleri sıklıkla görebileceğinizi belirtmemiz gerekiyor. Marka, çiçek desenlerinin nasıl kullanılması gerektiği noktasında herkese örnek olmaya devam ediyor.

  Mango 2014 ilkbahar / yaz koleksiyon fotoğrafları içinde alternatif olarak siyah askılı modellerinde de bolca bulunduğuna şahit olacaksınız. Bu modellerde siyah askılıları zıt renklerle beraber kullanılması sayesinde ortaya oldukça iyi sonuçlar çıktığını söylememiz mümkündür.

  Güncel başlıklar:

  • son moda sade kas gorselleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın