• Yeni Trend Saint Laurent Bot Modelleri

  by  • 01 Şubat 2014 • Moda • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Her şeyin modası değiştiği gibi ayakkabı modellerinin de modası değişmektedir. Bir sezon moda olan ayakkabı modelleri şimdi moda olmaktan çıkmakta ve yerine daha farklı modeller gelmektedir. Ayrıca her bazı hanımlar her ne kadar modayı takip etmediğini savunsa da her hanım bu ayakkabı modasından etkilenmektedir.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Bu dönemlerde kış aylarında olduğumuzdan dolayı daha çok bot modelleri tercih edilmekte ve satılmaktadır. Her ayakkabı modelinin modası değiştiği gibi bot modellerinin modası da değişmektedir.Fakat bazı markalar var ki bot konusunda yeni bir moda meydana getirmeyi başarmıştır. Yeni trend Saint Laurent bot modelleri de bu modeller arasında yerini almayı başarmıştır. Bu sene hanımların tercihi daha çok kısa bot modellerinden yana olmaktadır. Bu bot modelleri de daha çok deri ve süet modellerden oluşmaktadır. Yağmur ve kar geçirmemesi için daha çok deri bot modelleri tercih edilmektedir. Yeni trend Saint Laurent bot modelleri arasında en fazla gözümüze çarpan deri bot modelleridir. Bu bot modelleri üstünde metal aksesuarlar ve kemerli bot modelleri sıkça karşımıza çıkan modeller arasındadır. Ayrıca bu sene bu bot modellerinde daha çok krem ve siyah gibi renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Bir de siyah ve krem rengi bot modellerinin yanında kırmızı bot modelleri de oldukça iddialı gözüküyor.

  Sizinle paylaştığımız birbirinden şık bot modellerinden tercih edip kış aylarında istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

   

   

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın