• Teddy Bear 2014 Modelleri

  by  • 29 Aralık 2013 • Mont • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Kış ayının gelmesi ile birlikte Teddey Bear markasının, o sevimli oyuncak ayıları andıran kışlık modellerini görme fırsata sahip oluyoruz. 2014 yılı ilk çeyreğinin soğuk geçmesi beklentisi sebebiyle bu sevimli modelleri daha uzun bir dönem görebileceğiz.

  Teddy Bear 2014 modelleri özellikle mont konusunda ki çizgiyi çok yukarılara çıkartmış durumda. Hem son derece şık hem de bir o kadar sevimli montlar sayesinde bayanlar kendilerine çok farklı bir hava kazandırabilirler. Soğuk ayların olumsuz etkilerinde korunmak adına bu kabarık modelleri tercih edebilir, ister sportif bir görünüm isterseniz de salaş bir formda giyinebilirsiniz. 2014’te mont ve kabanlar çok geniş bir ürün çeşitliliği ile siz bayanlar için görücüye çıkmış bulunuyor. Bu sezon gelen itibariyle krem renginin hakim olduğunu söylemek mümkün. Bunun yanında asla bırakmak istemeyeceğiniz beyaz rengin ağırlıklı olduğu modellere de bir göz atmanızda fayda olacaktır. Ebruli rengi ve kahve tonları da fazlasıyla ilgi göreceğe benziyor.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Teddy Bear 2014 modelleri arasında şeker pembesinin de ağırlıklı olarak kullanıldığına sıklıkla şahit olabilirsiniz. Sokak modasının belirlenmesine etkin faktörlerden birisi olarak Teddy Bear’ın ürünleri, oldukça sevimli görüntüleri ve şıklıktan da asla ödün vermeyen tarzları ile gene vazgeçilmez ürünler arasındaki yerini alacaktır. Bu yüzden modanın gerisinde kalmamak adına Teddy Bear ürünlerini incelemenizde fayda olacaktır. Salaş modeller, güzel ve gene salaş tarzdaki bereler ile kombinlendiğinde çok hoş bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Ayrıca gerçekten uzun kaban modelleri de farklı tarzlar arayanlar için kullanışlı gözüküyor.

  Güncel başlıklar:

  • teddy bear mont kombinleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın