• Kış İçin Tercih Edilebilecek Şallar

  by  • 13 Şubat 2013 • Şal • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim

  Bayanların en çok zorlandığı seçimlerden biri de, kombin seçimlerini doğru bir şekilde yapmak oluyor. Giyilen elbisenin üzerine hangi çantanın seçileceğini yada hangi elbisenin altına hangi ayakkabının tercih edilebileceği konusunda kararsız kalabiliyorlar. Kararsız kaldıkları bir konu da özellikle kış sezonunda şal modelleri oluyor. Aynı şekilde bende seçimlerimde oldukça kararsız olabiliyorum. Hangi şal renginin doğru bir seçim olduğuna karar veremiyorum. Son günlerde markaların reyonlarını ve tercih edilebilecek ideal şal modelleri tasarımlarını sizler için hazırladım. Model olarak hangi tasarımların doğru kararlar olduğuna gelin beraber karar verelim.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Ünlü alışveriş merkezlerinde gezdiğim birkaç mağaza oldu. Pull and Bear, Defacto, Zara mağazaları bunlardan birkaçı. Daha çok ünlü markalara yöneldiğimi söyleyebilirim. Her markanın kendine has tasarımları var. Mesela Pull and Bear markasında gördüğüm tasarımlar, daha çok her renkten model ile oluşturulmuş. Alışveriş aşkınızı kabartacak cinsten çok şık tasarımlar butiklerinde saklıydı. Benim en çok beğendiğim model de açık sarı tonlarla oluşturulan püsküllü şal modeli oldu. Biz bayanlar kış sezonunda daha çok kapalı tonlarla oluşturulan koleksiyonlara yoğunlaşırız. Bu yüzden açık tonları pek tercih etmiyoruz. Ancak şal modelleri gibi detayları olan tasarımlarda açık renkleri seçerek, gözleri üzerimize çekebiliriz.

  Sadece şal tasarımında da değil, giyeceğiniz ayakkabı ve çanta da da bu tür detaylara dikkat edin. Siyah bir elbisenin altına tercih edeceğiniz kırmızı renkli bir topuklu, gözleri üzerinize çekebilir. Bu kombin tasarımın yanında tercih edilebilecek kırmızı portföy çanta da sizi iddialı gösterebilir. Biraz da incelediğim markaların koleksiyonunu görsellerle hazırlamak istedim. Birde modelleri siz inceleyin. Umarım seçtiğim modelleri beğenirsiniz.

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın