• Beyaz Tişört Modelleri 2014

  by  • 09 Haziran 2014 • Tişört, Yazlık Tişört • 0 Yorum

  reklam: kadın iç giyim, fantezi iç giyim
  Adidas Beyaz Tişört Modelleri 2014

  Adidas Beyaz Tişört Modelleri 2014

     Yaz ayının gelmesi ile birlikte tişörtler dolaplardan çıkarak en çok kullanılan kıyafetler halini alıyor. Sıcak havalarda hem serin bir şekilde vakit geçirebilmek hem de şık görünebilmek adına giydiğiniz tişört önemli bir rol oynuyor denilebilir. Bu yüzden de nasıl modeller ya da ne tarz tişörtler seçtiğinize dikkat etmelisiniz. Beyaz tişörtler en az risk içeren ve şıklık konusunda son derece başarılı sonuç alınan tişört modellerini içeriyor da denilebilir. 2014 senesinde birçok giyim markası bolca beyaz tişört model ile vitrinlerini süslemeye devam ediyor.

  reklam: kadın & erkek iç giyim, hamile giyim

  Beyaz tişört modelleri 2014 senesinde çok sayıda güzel modelden oluşuyor. Bu modeller arasında beyazın üzerine rengarenk baskıları bulunan tişörtler en çok dikkat çeken model olarak gösterilebilir. Beyaz tişörtleri fazla sade bulanlar için bu renkli baskı uygulanan modeller ideal bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra biraz daha kadınsı bir model arayanlar için düşük omuzlu tişörtler tam anlamıyla istenilen görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Tek omuzun düşük olduğu bu modeller daha kadınsı ve çekici bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

  Beyaz tişört modelleri 2014 yılında özellikle V yaka tişörtlerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.  Fakat V yaka tişört alacak olanların dikkat etmesi gereken bir nokta vardır. Bu da, aşırı büyük ya da küçük göğüslü bayanlarda V yaka tişörtler istenilen görüntüyü vermeyecek ve sizleri tatmin etmeyecektir.

   

  Güncel başlıklar:

  • 2015 beyaz tisort
  • beyaz tirt
  • waikiki düsuk omuzlu tisort

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın